Sırma Pet Su Anlaşması Sırma Exclusive Su ve Maden Suyu

Kobitsa - Anlaşmalar - Sırma Pet Su Anlaşması Sırma Exclusive Su ve Maden Suyu

Başlıklar

Sırma Pet ve İçecek Grubu

Sırma Pet, Sırma Cam ve Sırma Maden Suyu Ürünler

Sırma Su, Kobitsa çatısı altında hizmet alan müşterilerimize şirket maliyetleri içerisinde yüksek bedellerde maliyet yaratan küçük pet su, maden suyu giderleri ile ilgili de tasarruf sağlamak amacıyla sadece üyelerimize özel tanımlanan fiyatlar ile hizmet vermektedir.

sirma exclusive

Sırma Exclusive Su Serisi

Seçkin anlar için…Özel tasarımlı şişeleriyle, Sırma Exclusive serisi hayatınızı değiştirmeye devam ediyor.

Sırma Exclusive serisi, çok özel bir tasarımın ürünü.330 ve 750 ml’lik şişelerin içinde Sırma Su ve Sırma Maden Suyu’ nun her zamanki lezzeti ve doğallığı var. Dışı ise her masaya yakışacak kadar etkileyici ve şık bir tasarıma sahip.


petsu15

Sırma Doğal Kaynak Suları

Sırma Su, farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyla tüketicisine farklı boyutlarda ambalaj alternatifleri sunuyor. Sırma Pet Su ailesi, küçükten büyüğe 200ml,250ml bardak,0.33 lt,0.5 lt,1 lt,1.5lt,5 lt ve 10 litrelik şişelerden oluşuyor.


madensuyu

Sırma Maden Suyu

Sırma Doğal Maden Suyu, Uludağ’ın zengin mineralli topraklardan besleniyor. Yer altının uygun soğukluğundan geçerek, sıfır bakterili olarak yeryüzüne çıkıyor. Tamamen doğal olarak kaynağından şişeleniyor.

Sırma Doğal Maden Suyu,200 ml ve 250 ml cam şişelerinde,1 lt Pet şişelerinde insan sağlığına faydalı çeşitli mineraller sunuyor.


fonksiyonelsular

Sırma Fonksiyonel İçecek

Sırma’yla daha iyi yaşa. Daha iyi hisset…

Türkiye’nin doğal kaynak suyu ile üretilen ilk ve tek fonksiyonel içecek çeşitleri Sırma Alkali, Sırma Detoks ve Sırma Antioksidan ile daha iyi hissedin…

İyi yaşamın sırrının doğanın kendisinde olduğunu biliyoruz. İşte bu yüzden doğal su kaynaklarından aldığımız iyi suyumuzu doğanın diğer mucizeleriyle bir araya getirdik, lezzetli ve iyi hissettiren fonksiyonel içecek ailesini yarattık.

  • SIRMA PROTEİN
  • SIRMA ALKALİ
  • SIRMA KOLAJEN
  • SIRMA DETOKS
  • SIRMA ANTİOKSİDAN

aromalimadensuyusmall

Sırma Vitaminli ve Sırma Meyve Aromalı Maden Suyu

Doğal maden suyu, doğal meyve lezzet ve her kap için her kişisel zevk için çeşitli aromalar…

Sırma Vitaminli Maden Suları,200 ml cam şişedeki C+Limon, C+Mandalina, C+Elma, C+Plus Portakal, B+Çilek, B+Vişne ve Nar ile 250 ml cam şişedeki C+Limon ve C+mandalina,1lt pet şişeleriyle çeşitleriyle farklı damak tatlarına hitap ediyor.

Vücudun ihtiyacı olan vitaminleri sağlıyor.