Üniversite Mah. D100 Kuzey Yan Yolu Civan SK. Allure Tower No:1 271 Avcılar İstanbul
Pazartesi - Cuma: 09:00 ile 18:00

TurkNet KOBİ & KOBİTSA İş Birliği Üye Avantajları

Kobitsa - Anlaşmalar - TurkNet KOBİ & KOBİTSA İş Birliği Üye Avantajları
turknet

İŞ YERİNİZDE İŞLERİNİZİN TIKIR TIKIR İLERLEMESİ İÇİN

TÜRKİYE’NİN EN HIZLI İNTERNETİ TURKNET

nPerf hız testi servisi üzerinden 2020 yılının tamamını kapsayan hız testi sonuçlarına göre, Türkiye’nin en hızlı internet sağlayıcısı ortalama 26.45 Mbps download (veri indirme) hızıyla 2019’da olduğu gibi yine 2020’de de TurkNet oldu!


TurkNet KOBİTSA İş Birliği TurkNet KOBİ olarak internetin iş yeriniz için ne kadar önemli olduğunu, internet kesintilerinin zaman, para ve itibar kaybettirdiğini biliyoruz. Bu sebeple TurkNet tarafından iş yeri ihtiyaclarını karşılayacak şekilde hazırlanmış özel paketlerimizi KOBİTSA iş birliği ile sunmaktayız. İşlerin kesintisiz yürümesi için KOBİ’lere özel hazırlanmış İŞ MAX Paketleri’nde; 100 Mbps’ye Fiber Hızında İnternet ve 1000 Dakika Her Yöne* Sabit Telefon Hizmeti ve Yüksek Teknoloji Modem Bir Arada!  Üstelik taahhütsüz, AKN’siz, limitsiz ve kotasız paketlerdir.

Türkiye’de ilk ve tek olan ÜCRETSİZ 4 saatte yerinde destek hizmetiyle TurkNet, herhangibir sorun ile karşılaştığınızda telefon ile çözülemeyecek bir sorunda sizin yanınızdadır. 30 saniyede sizi bir telekom uzmanı ile iletişime geçmenizi sağlayacak KOBİ’ye özel destek hattı ile her türlü işlemleriniz için anında yardım alabilirsiniz.

Başka bir internet servis sağlayıcıdan hizmet alarak TurkNet’e geçmek isteyen müşterileride 240TL’ye kadar taahhüt bozma bedeli de TurkNet tarafından karşılanmaktadır. 

TurkNet Abonesi Nasıl Olunur? TurkNet abonesi olmanız çok kolay! Abone Olmak İstiyorum butonu ile açılan sayfadaki bilgilere istinaden TurkNet KOBİ Satış Danışmanı tarafından en kısa sürede aranacaksınız.

TurkNet ve KOBİTSA iş birliği ile faydalanacağım indirim nedir? KOBİTSA müşterisi olarak TurkNet aboneliğine başvurduğunuzda sizin için uygun olan paketimizden ilk ay ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.


Bu Paketler İşinize Gelecek

TurkNet İŞ MAX Paketleriİş İnterneti + İş Telefonu + Son Teknoloji Modem + KOBİ’lere Özel Destek Hizmetleri

TURKNET İŞ MAX TEKLİF ALINIZ İŞ GİGAFİBER 200(TurkNet Fiber Altyapısında Sunulmaktadır) TEKLİF ALINIZ İŞ GİGAFİBER MAX(TurkNet Fiber Altyapısında Sunulmaktadır) TEKLİF ALINIZ
100 Mbps’ye kadar Hızlı
Alt Yapınızın Desteklediği En Yüksek Hız
200 Mbps’ye kadar Hızlı1.000 Mbps’ye kadar Hızlı
8 Mbps’ye kadar
yüksek upload hızı
50 Mbps’ye kadar
yüksek upload hızı
100 Mbps’ye kadar
yüksek upload hızı
Son Teknoloji Modem DahilSon Teknoloji Modem DahilSon Teknoloji Modem Dahil
1000 dk
her yöne*
1000 dk
her yöne*
1000 dk
her yöne*
AKN’siz, Kotasız
sınırsız indirme ve yükleme
AKN’siz, Kotasız
sınırsız indirme ve yükleme
AKN’siz, Kotasız
sınırsız indirme ve yükleme
TaahhütsüzTaahhütsüzTaahhütsüz
KurulumYeni Tesis hatlarda YERİNDE KURULUM
Telefonda Destek30 saniyede ulaşacağınız KOBİ’lere özel ÇAĞRI MERKEZİ
İş yerinizde
Teknik Destek
4 saatte iş yerinizde Ücretsiz Yerinde Teknik Destek
section 3 img

4 SAATTE YERİNDE DESTEK

İnternetinizde bir sorun yaşadığınızı düşünün. Bazı operatörler de arıza için gelirler ama kimbilir size ne zaman sıra gelir? Oysa sizin için internetin önemi başka. İşiniz beklemez. Beklemek zaman ve para kaybıdır. TurkNet Ekspres Yerinde Destek Hizmetimizle biz 4 saat içinde iş yerinizde olur, çözüm getiririz. Üstelik ücretsiz.

İNTERNETİNİZİ EN YÜKSEK PERFORMANSLA KULLANIN

Özellikle kablosuz internet kullanımlarınızda, performans açısından kullandığınız modem çok önemli. Kullanımınıza sunduğumuz bu son teknoloji modem hem internet hizmetinizi daha verimli kullanmanızı sağlayacak, hem de gelecekteki teknik destek taleplerinizi daha iyi analiz edebilmemizi, hatta bazı sorunları siz bize iletmeden fark edip düzeltebilmemizi sağlayacak.

son teknoloji modem

Diğer Avantajlar

·Kampanya 30.11.2021 tarihine kadar geçerlidir. Belirtilen tüm ücretlere %18 KDV ve %10 ÖIV dahildir. Belirtilen ücretler taahhütsüz olarak sunulmaktadır, herhangi bir süre abonelik sözü gerektirmemektedir.
·TurkNet İŞ MAX Paketleri, internet, modem ve sabit telefon hizmetini birarada içerir. Hizmetten faydalanmak için abone, varsa mevcut en az bir telefon hattını TurkNet’e taşıyabilir ya da TurkNet’ten yeni bir telefon hattı talep edebilir.
·1 (bir) internet hizmeti ve 1 (bir) internet hizmeti, 1 (bir) modem TurkNet KOBİ İŞ MAX Paket ücreti için geçerlidir. Telefon hizmetinde varsa paket aşım ücretleri, ekstra telefon hattı, cihaz, Statik IP ve benzeri diğer hizmetler ilk ay indirim kapsamında değerlendirilmemektedir.
·İnternet ve telefon aktivasyon (bağlantı) ücretleri hediyedir.
·Turknet İŞ MAX Paketinde, 100 Mbps’ye kadar(hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır. Upload (yükleme) hızı olarak, 8 Mbps’e kadar (hizmetin alındığı lokasyondaki altyapının desteklediği) en yüksek hız sağlanır.
·Abonelik kapsamında abonelerin kullanımına modem tahsis edilmektedir, modem kullanım ücreti paket fiyatlarına dahildir. Modemler TurkNet mülkiyetindedir.
·Internet hizmetinin yeni tesis edileceği aboneliklerde, Kurulum Hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetin ücreti her bir internet kurulumu için vergiler dahil 89 TL olup, ilk hizmet faturasına yansıtılmaktadır. KOBİTSA müşterileri kurulum bedelini indirim olarak almamaktadır. 
·Abonenin, daha önce abone olduğu internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütü varsa, kampanya kapsamında taahhüt bozma bedelinin en fazla 240 TL’lik kısmı, 6 aylık taksitler halinde abone faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için önceki internet servis sağlayıcısı tarafından çıkarılan taahhüt bozma bedeli faturasının ödenmesi ve fatura ile birlikte ödeme belgesinin (212) 216 55 60 ‘a fakslanması gerekmektedir.
·Statik IP hizmeti aylık vergiler dahil 17 TL olarak ücretlendirilir. İndirim statik IP  ücretini içermemektedir.
·Turknet İŞ MAX Paketlerine, her yöne* 1000 dakika içeren sabit telefon hizmeti dahildir. Aboneliğe eklenecek her bir ek telefon hattı, yine her birinin içinde her yöne* 1000 dakika ile birlikte hat başına aylık 24 TL olarak faturalandırılır. Hatlardaki dakikalar ortak bir havuzda toplanır ve her telefon hattı bu ortak havuz dakikalarını kullanır.
·*Turknet İŞ MAX Paketleri kapsamında sunulan 1.000 dakika, şehir içi, şehirler arası, yurt içi mobil telefon, uluslararası 1.kademe sabit telefon, 444’lü numaralar, 0850’li numaralar, 3 haneli 1xy özel servis numaralarına doğru yapılan aramalarda geçerlidir.
·Herhangi bir sebeple aboneliğin sonlanması halinde abone, TurkNet tarafından sağlanmış olan modemi TurkNet’e çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içerisinde teslim etmekle yükümlüdür. Modemin zamanında teslim edilmemesi veya parçaları eksik/ bozuk şekilde teslim edilmesi durumunda tüm vergiler dahil 450 TL (DörtyüzTürkLirası) tek seferde aboneye fatura edilecektir (Fiber Altyapısındaki Abonelerimiz için bu tutar 296 TL olacaktır) . Modem kullanıcı hataları nedeniyle arızalanmış ise (fiziki hasarlar, sıvı dökülmesi vs…) müşteri modemi iade etmiş olsa da cihaz bedeli aboneye faturalanır.
·Hizmet taahhütnamesinden doğan damga vergisi, bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansıtılılır.
·TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 

TurkNet KOBİ paketlerinin farkı nedir?

• Alt yapının desteklediği en yüksek hızda internet üstelik limitsiz, AKNsiz ve kotasız
• Her yöne* 1000 dakika içeren telefon hizmeti
• Yüksek teknolojili modem ile birlikte
• İşlerin kesintiye uğramaması için ücretsiz 4 saatte yerinde destek hizmeti
• 30 sn içerisinde ulaşabileceğiniz sadece KOBİ’lere hizmet veren özel destek hattı
• Taahhütsüz ve çok avantajlı fiyatlar
• Gerekli durumlarda yılda 2 kez ücretsiz hat dondurma
• 240TL’ye kadar taahhüt karşılama bedeli