Üniversite Mah. D100 Kuzey Yan Yolu Civan SK. Allure Tower No:1 271 Avcılar İstanbul
Pazartesi - Cuma: 09:00 ile 18:00

Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Sistemi Anlaşması – PO Automatic Başvuru

Kobitsa - Anlaşmalar - Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Sistemi Anlaşması – PO Automatic Başvuru

Başlıklar

Petrol Ofisi’nin sunduğu Automatic filo taşıt tanıma sistemi ile filonuz için akaryakıt yönetimini kolaylaştırabilirsiniz.

AutoMatic filo taşıt tanıma sistemi, filo sahibi işletmelerin akaryakıt ihtiyacını “süratli, rahat ve güvenilir” şekilde Petrol Ofisi istasyonlarında herhangi bir ödeme yapmadan karşılamalarını ve akaryakıt tüketimlerini kontrol altında tutmalarını sağlayan “etkin bir filo yönetim” ve “akaryakıt kazanç sistemidir.

Bu sistem sayesinde:

 • Aracınızın anlık yakıt tüketimlerini görebilirsiniz.
 • Limitleme ile akaryakıt tüketimini sınırlandırabilirsiniz.
 • Akaryakıt alışverişlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Akaryakıt harcamalarınız üzerinde daha iyi bir kontrol sağlayabilirsiniz.

Petrol Ofisi’nin sunduğu Automatic Filo Yönetim Sistemi ile filonuzu rahat bir şekilde yönetebilirsiniz.

AutoMatic Filo Yönetim Sistemi, filo sahibi işletmelerin filolarındaki araçların akaryakıt ihtiyacını, sürücü performansını ve akaryakıt tüketimini kontrol altında tutmalarını sağlayan bir web tabanlı yazılımdır.

Bu sistem sayesinde:

 • Filonuzun akaryakıt ihtiyacını süratli, rahat ve güvenilir şekilde karşılayabilirsiniz.
 • Sürücü performansını takip edebilir, verimliliği artırabilirsiniz.
 • Akaryakıt tüketiminizi analiz ederek tasarruf sağlayabilirsiniz.

Petrol Ofisi’nin sunduğu temassız yakıt özelliği sayesinde pandemi döneminde temassız yakıt almanın en güvenilir yolu haline gelmiştir.

AutoMatic Filo Yönetim Sistemi ile birlikte sunulan temassız yakıt özelliği, sürücülerin araçtan inmeden yakıt alabilmelerini sağlar. Bu özellik sayesinde, pandemi döneminde temassız yakıt almanın en güvenilir yolu haline gelmiştir.

Petrol Ofisi’nin sunduğu Automatic Filo Yönetimi ile filonuzda işler yolunda

Petrol Ofisi’nin sunduğu Automatic Filo Yönetimi sistemi, filo sahibi işletmelerin akaryakıt yönetimini kolaylaştıran, verimliliği artıran ve tasarruf sağlayan bir çözümdür.

Bu sistem sayesinde, filonuzun akaryakıt ihtiyacını daha hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde karşılayabilir, sürücü performansını takip ederek verimliliği artırabilir ve akaryakıt tüketiminizi analiz ederek tasarruf sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Başvuru Adımlarına Sayfanın Devamında Ulaşabilirsiniz.

Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Kredi Kartı Anlaşması İçin

PO Automatic Kredi Kartı Anlaşması Kolay Başvuru

Akaryakıt İndirim Referans Kodunuz 291153

 • Başvuru Linki  https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur
 • Açılan Sayfada Kayıt Ol butonuna tıklayarak İsim, Soy İsim, Telefon ve Referans numaranızı 291153 girerek aydınlatma metinlerini onaylayıp gönder butonuna basılır.
 • Petrol Ofisi Başvuru Ekranı Pompa İndirim Referans Kodu: 291153
 • Sms onayı ile firma bilgileriniz eklenerek anlaşma metinleri onaylanır.
 • Araç bilgileri girilerek ödeme seçeneğinde kredi kartı seçeneğini işaretleyerek süreç tamamlanmaktadır. 
 • Araçlarınıza email ile gönderilen montaj numaraları ile ücretsiz ekipman montajı yapılarak yakıt alınır.
 • Yakıt alımlarınız için ödemeler Kredi Kartı tanımlama işlemlerinde ön provizyonda bulunduracağınız tutardan alımlarınıza dair her ayın 28 i ve takip eden ayın 13 ünde fatura edilmektedir.
Petrol Ofisi Automatic Plus Nedir? Avantajları Nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır? (Taşıt Tanıma Sistemi + Araç Takip)


Filonuzu Yönetmenin en avantajlı yolu PO AutoMatic Plus!
PO AutoMatic Plus sistemi Türkiye’de ilk kez Petrol Ofisi tarafından şirket araçlarına “akaryakıt filo yönetimi” ve “araç takibi” bir arada sunan filo yönetimi sistemi olarak müşterilere sunulmuştur.
Kobitsa Petrol Ofisi partner firma olarak firmaların aylık akaryakıt tüketim hacmine ve araç sayısına göre yakıttan automaticplus ile tasarruf etmelerini, pompada indirimli akaryakıt almalarını ve araç takibi ile maliyet avantajı sunmayı amaçlamaktadır.

Petrol Ofisi Automatic Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? (Taşıt Tanıma Sistemi)


Petrol Ofisi ile Şirket Araçlarınızda İşler Yolunda!
Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetim Sistemi (Taşıt Tanıma), araçları olan şirketlerin akaryakıt ikmallerini Türkiye’deki 1600’ün üzerinde ki Petrol Ofisi istasyonlarından “Süratli, Rahat ve Güvenilir” şekilde yakıt alımı yapmalarını ve ikmal esnasında herhangi bir ödeme yapmadan ve akaryakıt harcamalarını internet üzerinden kontrol altında tutmalarını sağladıkları “etkin bir filo yönetim” akaryakıt kazanç, akaryakıt indirim sistemidir.

Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Başvurusu Nasıl Yapılır?


Taşıt Tanıma Teklifi Al butonu ile açılan sayfada sizden istediğimiz (Şirket, İletişim, aylık yakıt tüketim, araç sayısı vd.) bilgileri paylaşmanız akabinde satış temsilcilerimiz şartlar ve pompada indirim oranlarını sizlere dönüş yaparak paylaşacaktır.
Bilgi olarak Taşıt Tanıma için anlaşılması durumunda ödeme alabilmek için sizlerden Bankada açacağınız DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi), Nakdi Blokaj veya teminat mektubu istenecektir.
Bu süreçler ile zaman kaybetmek istemeyen müşterilerimiz Kredi Kartı ödeme seçeneğimizden yararlanabilir aşağıdaki Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Kredi Kartı ile Ödeme Başvurusu Nasıl Yapılır? açıklamasındaki başvuru adımlarını kullanarak kolayca hemen süreci internet üzerinden tamamlayabilir.
Ayrıca Taşıt Tanıma sistemini LPG li araçlarınız içinde kullanabilirsiniz. Başvuru için LPG Kart Başvuru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Taşıt Tanıma (Automatic Filo Sİstemi) Kullanılan Ekipmanlar


Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Halkası
Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Kartı
Başvuru esnasında belirttiğiniz cihaz seçeneği ile akaryakıt alımlarınızı taşıt tanıma kartı ve ya aracınıza monte edilecek halka ile gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Kobitsa Aracılığıyla Taşıt Tanıma Petrol Ofisi Automatic Filo Yönetimi Kullanmalıyım?

Petrol Ofisi ile uzun yıllardır beraber çalışan partner firma olarak piyasa değişkenliklerine akaryakıt pompa fiyatlarına gelen zamlar, sektörde indirimlerin geri çekilmesine aldığımız defanslar (örneğin EPDK tavan fiyat uygulamaları vb.) ile müşterilerimizin karlılığını korumak, avantajları sürdürülebilir kılmak için 12 yıllık tecrübemiz ile sektörde bugün Binlerce Kobi’nin tercih ettiği bir marka olduk. Ayrıca hizmet alan firmalara özel sunduğumuz diğer hizmet gruplarımızla kargo gönderimlerinden Damacana su tüketimlerine, yemek kartından sağlık hizmetlerine kadar bir çok sektörde avantaj sağlanmaktayız.

PETROL OFİSİ

ÇOLAKOĞLU

Zamandan kazandıran teknolojileriyle Petrol Ofisi’yle filonuzda işler yolunda!

KAMİL KOÇ

%4’e varan yakıt tasarrufuyla
Petrol Ofisi’yle filonuzda işler yolunda.

KARTAL OSGB

İşinizi kolaylaştıracak yenilikler Şirketinize Avantajlar Petrol Ofisi’nde

Neden Petrol Ofisi Filo Yönetim Sistemi

Automatic plus kolayliklar
KOBİTSA'DAN FİRMA ARAÇLARINIZA ÖZEL KARLILIK VE EKSTRA AVANTAJLAR

Petrol Ofisi Automatic Taşıt Tanıma Kredi Kartı ile Ödeme Başvurusu Nasıl Yapılır?

 • Filo sahibi müşterimiz Automatic Müşterisi olmak için yetkilimiz ile anlaşır
 • Müşterimiz Taşıt Tanıma ile araçlarına aldığı yakıtların ödemesini vadesinde kredi kartı, dbs, teminat mektubu, nakdi blokaj ile yapabilir.
 • Müşterimiz yakıt alımını kredi kartı ile ödeme yapmak isterse Başvurusunu hemen https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur ekranından Petrol Ofisi için referans kodu kısmına 291153 yazarak tüm sözleşme süreçlerini kaşe imza olmadan anında kolayca tamamlayabilir.
 • Seçilen AutoMatic Filo Yönetimi cihazının montajı için müşterimiz randevu alır ve kendisine en uygun cihaz montaj noktası belirlenir. Müşterimiz kendisine özel verilen şifre ile cihaz montajını yaptırır ve montajın yapıldığı gün içerisinde Petrol Ofisi istasyonlarından yakıt alımına başlar.
 • Petrol Ofisi yakıt alımları için her ayın 15’in de ve son gününde olmak üzere ayda 2 kez fatura keser.
 • Müşterimiz kendisine verilen şifre ile Web sitesi ya da Mobil uygulamamız üzerinden AutoMatic Filo Yönetim Sistemi kullanım bilgilerine istenilen yerden ve zamanda ulaşabilir, araç limit belirleme ve yakıt alım raporu görüntüleme işlemleri rahatlıkla yapabilir.