Üniversite Mah. D100 Kuzey Yan Yolu Civan SK. Allure Tower No:1 271 Avcılar İstanbul
Pazartesi - Cuma: 09:00 ile 18:00

Neden Kobitsa Ortak Satın Alma?

Kobitsa - Haber - Neden Kobitsa Ortak Satın Alma?

Kobitsa olarak tüm işletmelerin hammadde haricinde ihtiyacı olan her türlü malzeme ve hizmet alımında en uygun şartları sağlayabilmesi adına onları tek bir çatı altında toplayan bir kuruluştur.

Kobitsa, tedarikçileri ve üyeleri nezdinde oluşturduğu güven sonucunda bugün büyük bir aile haline gelmiştir Bünyesinde yer alan her bir firma bu ailenin bir üyesidir ve toplu olarak hareket etmenin sunmuş olduğu güçten her biri faydalanmaktadır.

Kobitsa firmaların birlikte kurmuş olduğu bir güç birliğidir. Toplu olarak hareket etmenin vermiş olduğu avantaj ile satın alımlarda hep çok daha uygun fiyatla alımlar yapılmaktadır. Toplu alımların neden olduğu fiyat düşüşleri her bir malzeme için birim maliyeti azaltmakta ve firmalara hem para, istihdama katkı, hem de zaman kazancı olarak geri dönmektedir.

Güç birliği sayesinde hem alıcılara, hem de satıcılara fayda sağlayan bir uygulama sunmaktadır. Üyelerimiz için toplu sipariş rakam ve içeriklerini oluşturmakta, bu toplu alımlar sayesinde tedarikçi firmalardan çok uygun optimum maliyetler ile firmaların ihtiyaçları için çok daha uygun girdi maliyeti yaratmaktadır.

Sizde şirketiniz için Kobitsa başvuru sürecini kolaylıkla tamamlayabilir, firmanız ve sizin gibi üye olan tüm firmaların ortak ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplanmasına ve böylelikle toplu ve yüklü rakamlarda verilecek olan siparişler sayesinde çok güçlü bir pazarlık sürecine ve uygun fiyatlı satın alma imkânına sahip olmasına aracılık edebilirsiniz.

“Kobitsa olarak Avantaja giden en ısa yol! mottosuyla başlayan yolculuğumda bugün Bankalar ve sizler dahil, çatımız altında binlerce işletmeye hizmet veren büyük bir aile olduk. ”Teşekkürler.