Petrol Ofisi Automatic Plus Araç Takipli Taşıt Tanıma Filo Yönetimi

Kobitsa - Taşıtmatik - Petrol Ofisi Automatic Plus Araç Takipli Taşıt Tanıma Filo Yönetimi

Başlıklar

Petrol Ofisi Automatic Plus Nedir?

Filonuzu Yönetmenin en avantajlı yolu AutoMatic Plus!
AutoMatic Plus, Türkiye’de ilk kez şirket araçlarına “akaryakıt filo yönetimi” ve “araç takibi” ni bir arada sunan filo yönetim sistemidir.

Petrol Ofisi Automatic Nedir?

Petrol Ofisi ile Şirket Araçlarınızda İşler Yolunda!
Petrol Ofisi AutoMatic Filo Yönetim Sistemi, araç sahibi şirketlerin akaryakıt ihtiyacını “Süratli, Rahat ve Güvenilir” şekilde Petrol Ofisi istasyonlarında herhangi bir ödeme yapmadan karşılamalarını ve akaryakıt tüketimlerini kontrol altında tutmalarını sağlayan “etkin bir filo yönetim” taşıt tanıma akaryakıt kazanç sistemidir.

Neden Kobitsa Aracılığıyla Petrol Ofisi Taşıt Tanıma Filo Yönetimi Kullanmalıyım?

Petrol Ofisi ile uzun yıllardır beraber çalışan partner firma olarak, piyasa değişkenliklerine aldığımız defanslar (örneğin EPDK tavan fiyat uygulamaları vb.) ile müşterilerimizin karlılığını korumak, avantajları sürdürülebilir kılmak için 12 yıllık tecrübemiz ile sektörde bugün binlerce Kobi’nin tercih ettiği bir marka olduk.

TÜRKİYEDE İLK VE TEK ARAÇ TAKİP+FİLO YÖNETİMİ

Filonuzun büyüklüğü ne olursa olsun, yakıt alımlarınız AutoMatic Plus’a özel avantajlarıyla bir arada. Türkiye’nin en hızlı montajıyla saatler içerisinde yakıt alma kolaylığı AutoMatic Mobil Programlama’da.
Petrol Ofisi ile Filonuzda işler yolunda!

sayactts

AUTOMATİC SİSTEMİNE GEÇİŞİNİZ
SAATLER İÇERİSİNDE TAMAMLANIR!

Taşıt tanıma sistemlerine standart dahil olma süreci dünyanın her yerinde araç kimlik ünitelerinin lojistiği, montaj aşaması, ilk yakıt alımı sırasındaki yoğunluk vb. etmenlerle 20 günü bulurken Petrol Ofisi’nin dünyada bir ilke imza attığı Mobil Programlama kolaylığı ile montaj ve aktivasyon birkaç saat içerisinde tamamlanır.

arabatts


ARACINIZ
NEREDE OLURSA OLSUN!

Online Araçlarınız ile ilgili verilere hemen ulaşın. Aracınızı anlık olarak KM hızı, bulunduğu nokta, mesai içi ve dışı kullanım, vd birçok özelliğe ulaşın. Mobil Programlama ile taşıt kimlik ünitesinin kargolanmasına gerek olmadan Türkiye’nin her yerindeki tüm montaj servislerinde cihaz hazırlanabilir ve cihazın araçlarınıza montajı birçok noktaya yayılmış bu servis noktalarında kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

istasyon

YAKIT ALMAYA
HEMEN BAŞLAYIN!

AutoMatic PLUS Filo Yönetimi müşterisi olma süreci tamamlanır tamamlanmaz montaj süreci başlar ve birkaç saat içerisinde tamamlanır. Filonuzun kontrolünü hızlıca kontrol altına almanın yanında Türkiye’nin dört bir yanındaki 1700’ü aşkın Petrol Ofisi istasyonundan, Türkiye’nin en geniş istasyon ağından hizmet almaya hemen başlarsınız.

AUTOMATİC MOBİL UYGULAMA İLE FİLONUZU CEBİNİZDE TAŞIYIN

AutoMatic Mobil Uygulama; AutoMatic Filo Yönetimi kullanan şirketlerin araçlarını 7 gün 24 saat kontrol edebilecekleri, web sitesi üzerinde gerçekleştirmek istedikleri tüm işlemleri cep telefonları aracılığıyla kolaylıkla yapabilecekleri mobil uygulamadır.

filo takip
FİLONUZU ANBEAN
KOLAYLIKLA TAKİP EDİN!

Şirket araçlarınızın tüm yakıt tüketim bilgilerini cep telefonu aracılığıyla kolaylıkla takip edebilirsiniz. Araçların yakıtı hangi istasyonlardan aldıklarını ve alışverişlerindeki yakıt miktarlarını detaylı şekilde görüntüleyebilirsiniz.

filo durum
LİMİTLERİ
İSTEDİĞİNİZ ZAMAN SİZ BELİRLEYİN!

İstenilen araç veya araç gruplarına
bölge limiti, zaman limiti, TL ya da litre cinsinden akaryakıt limiti gibi yeni limitler tanımlayabilir,
eski limitleri kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

filo rapor
ANLIK RAPORLARA
TEK TUŞLA KOLAYCA ULAŞIN!

İhtiyaca uygun şekilde raporlar oluşturabilir ve raporlara dilediğiniz her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Petrol Ofisi Başvuru Süreci Nasıl Yapılır?

  • Filo sahibi müşterimiz Automatic Müşterisi olmak için yetkilimiz ile anlaşır
  • Müşterimiz Taşıt Tanıma ile araçlarına aldığı yakıtların ödemesini vadesinde kredi kartı, dbs, teminat mektubu, nakdi blokaj ile yapabilir.
  • Müşterimiz yakıt alımını kredi kartı ile ödeme yapmak isterse Başvurusunu hemen https://www.petrolofisi.com.tr/filo-yonetimi/hemenbasvur ekranından referans kısmına 291153 yazarak tüm sözleşme süreçlerini kaşe imza olmadan anında kolayca tamamlayabilir.
  • Seçilen AutoMatic Filo Yönetimi cihazının montajı için müşterimiz randevu alır ve kendisine en uygun cihaz montaj noktası belirlenir. Müşterimiz kendisine özel verilen şifre ile cihaz montajını yaptırır ve montajın yapıldığı gün içerisinde Petrol Ofisi istasyonlarından yakıt alımına başlar.
  • Petrol Ofisi yakıt alımları için her ayın 15’in de ve son gününde olmak üzere ayda 2 kez fatura keser.
  • Müşterimiz kendisine verilen şifre ile Web sitesi ya da Mobil uygulamamız üzerinden AutoMatic Filo Yönetim Sistemi kullanım bilgilerine istenilen yerden ve zamanda ulaşabilir, araç limit belirleme ve yakıt alım raporu görüntüleme işlemleri rahatlıkla yapabilir.