Petrol Ofisi LPG İndirim Kartı-Öde Geç

Kobitsa - Anlaşmalar - Petrol Ofisi LPG İndirim Kartı-Öde Geç

Başlıklar

Petrol Ofisi’nden Filolara LPG Çözümü Lpg Pass Kart

image
LPG İndirim Kartı

Kredi Kartı LPG PASS POGaz Başvurusu Nasıl Yapılır?

İster 1 Araç, ister birden fazla şirket filosunda LPG’li araç bulunan işletmelerin, yakıt giderlerini kontrol altına almalarını sağlayan LPG PASS sisteminden faydalanmaya başlayan şirketler, araçlarından inmeden ve güvenli bir şekilde PO LPG Gaz alımlarından karlı çıkıyor.

Neden Petrol Ofisi Otogaz?

Aracınıza doğru miktarda ürün dolumu yapıldığının %100 garantisi.

Kaliteden ödün vermeyen Petrol Ofisi PO/Gaz istasyonları “müşteriye tam ve eksiksiz dolum” anlayışı ile hizmet vermektedir. İstasyonlarda düzenli aralıklarda yapılan periyodik kontrollerde pompa ölçümleri kontrol edilmekte ve hata olması durumunda müdahale edilmektedir. Bu sayede yüksek kaliteli ürünün müşteriye doğru ve eksiksiz miktarda teslim edilmesi garanti altına alınmaktadır. Yani PO/Gaz hizmet noktalarından paranızın tam karşılığı kadar hizmet alırsınız, aracınıza eksiksiz dolum yapılması PO/Gaz’ın %100 garanti verdiği bir husustur.

PO Filo Oto Gaz’a Nasıl Başvururum?

Filosunda LPG’li araç bulunan müşterimiz, LPG Pass müşterisi olmak ve fırsatlardan faydalanabilmek için Petrol Ofisi POGaz yetkilisi ile sözleşme imzalar.

lpg pass 1
lpg pass arac bilgileri

Müşterimiz firma ve araç bilgileri; LPG’li araçlar için Petrol Ofisi LPG Pass Sistemi’ne, benzin ve dizel kullanan araçlar için Automatic Filo Yönetimi sistemine kaydedilir.

Petrol Ofisi yetkilisi tarafından müşterimize LPG alımları için LPG Pass kart, benzin ve motorin alımları için Automatic kart verilir.

lpg pass kart
lpg pass 4

Müşterimiz dilerse LPG Pass kartın ÖDEGEÇ özelliğinden yararlanmak için Petrol Ofisi web sitesindeki “Online İşlemler”den LPG Pass kartı ile kredi kartını/kartlarını eşleştirir. Böylece yakıt alımlarında ödemeler eşleştirilen kredi kartından otomatik olarak çekilir. Bu seçenek isteğe bağlı olarak müşterilerimize sunulmuştur.

Petrol Ofisi İstasyonu’na gelen sürücü, aracını LPG adasına yanaştırır. POGaz alımını LPG Pass kartı ile yapar. Eğer müşterimiz ÖDEGEÇ sistemini kullanıyor ise POGaz alım tutarı kredi kartından anında tahsil edilir, ÖDEGEÇ sistemini kullanmıyor ise istasyonda ödemesini dilediği yöntemle yapar.

lpg pass 5
lpg pass 6

Müşterimiz, ilgili döneme ait LPG Pass kart kullanarak yaptığı tüm POGaz alımlarından doğan iskonto tutarını dönem sonunda Petrol Ofisi’ne topluca fatura eder.

Müşterimiz kendisine verilen müşteri kodu ve sisteme kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen tek kullanımlık şifre ile sisteme giriş yaparak LPG Pass ile yapılan yakıt alım bilgilerinin detayına istediği yerden ve 7 gün 24 saat ulaşabilir. Raporlama bölümü bu sayfanın en altında yer almaktadır.

lpg pass 7
lpg pass 8

Müşterimiz benzin ve motorin alımları ile ilgili kayıt süreçlerine ise Petrol Ofisi Automatic Plus linkine tıklayarak ulaşabilir.

Yakıt Emniyet Sistemi(YES) Türkiye’de ilk kez Petrol Ofisi’nde! YES Nedir?

LPG Pass kullanan filo sahibi işletmeler için sunduğumuz POGaz %100 garantimiz altındadır.

Petrol Ofisi olarak, POGaz’ın ürün kalitesine o kadar güveniyoruz ki Yakıt Emniyet Sistemi(YES) ile filonuzdaki araçlara LPG kaynaklı bir arıza olması durumunda, onarım bedelini %100 karşılıyoruz.

Bağımsız kuruluşlarla birlikte yürütülen bu süreçte, Petrol Ofisi filo müşterilerinin yanında yer almaya devam ediyor.