ARAS KURYE-MOTORLU KURYE ANLAŞMASI

Kobitsa - Anlaşmalar - ARAS KURYE-MOTORLU KURYE ANLAŞMASI

Başlıklar

Aras Kurye

KOBİTSA – ARAS TOPLU GÖNDERİ KURYE FİYATLARI » EN UYGUN DOSYA – ZARF – KARGO DAĞITIM FİYATLARI

Aras Kurye Hizmetimizi aylık tek seferde çıkacağınız 50 ve üzeri toplu kargo ve toplu dağıtım hizmetleriniz için kullanabilirsiniz. Sunduğumuz fiyatlar İstanbul çıkışlı yapılan Türkiye geneli gönderilen ürünleri kapsamaktadır.
Müşterilerimize Kurye ve Motorlu Kurye, toplu kargo harcamalarını daha ucuza mal etmesi konusunda Kobitsa;
Türkiye’nin önde gelen Taşıma Grubu şirketlerinden Aras Holding şirketlerinden Aras Kurye Servisi A.Ş. ile çok önemli bir anlaşmaya imza atmıştır. Avantajlarımızdan ve şirketinize artı katacak diğer kampanyalarımızdan yararlanmak için basvuru@kobitsa.com adresine toplu gönderi veya almak istediğiniz hizmet ile ilgili mail göndermenizi takiben temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

Kobitsa’nın güçlü iş ortaklarından Aras Kurye Servisi A.Ş. Türkiye’nin pek çok kurum ve kuruluşuna dağıtım hizmeti ve çözüm ortaklığı yapmaktadır.


Aras Kurye İle Sunabileceğimiz Hizmetler

 • E Ticaret Paket Dağıtımı
 • Uçak Kargo
 • Moto Kurye
 • Toplu Kargo – Kurye İnsert Dağıtım
 • Özel Projeler (İmzalı Dağıtım-İmzasız Dağıtım)

Dağıtım Öncesi Ek Hizmetler

 • Adresten Alma, Poşetleme, İnsert Atma, Katlama, Zarflama, Etiket Basma/Etiketleme

E Ticaret Paket Dağıtımı

 •  Aynı Gün Teslimat Hizmeti
 •  Randevulu Teslimat Hizmeti
 •  Akşam Teslimat Hizmeti
 •  Pazar Teslimat Hizmeti
 • Acil (Saatli) Teslimat Hizmeti

Uçak Kargo

Havaalanı olan iller arasında uçak saatlerine bağlı olarak kargolar aynı gün adresten alınarak başka bir ildeki adrese teslim edilir.


İmzasız Dağıtım Hizmeti

Gönderiler belirlenen dağıtım süreleri içerisinde alıcının adresinde bulunan kapıcı, güvenlik, muhaberat gibi kişilere elden veya alıcının adresindeki posta kutularına bırakılarak teslim edilir. Teslimat esnasında elektrik, su, doğalgaz numarası gibi kanıt alınır.


İmzalı Dağıtım Hizmeti

Teslim alanın adı, soyadı ve imzası kanıt alınarak yapılan dağıtım şeklidir. Aksi belirtilmedikçe Hane adreslerine yapılan teslimat; kişinin kendisine, adreste ikamet eden kişilere, apartman güvenlik görevlisine veya komşusuna ad, soyad ve imza karşılığı teslim edilir. Hane adreslerine yapılan teslimatlarda adreste kimsenin bulunamaması durumunda Haber Formu bırakılır. İş yeri adreslerine yapılan teslimatta ise; iş yerinde kişinin kendisi, sekreter, asistan, güvenlik görevlisi, muhaberat v.b. herhangi bir çalışanına adı, soyadı ve imzası karşılığı teslim edilir.


Aynı Gün Teslimat:Türkiye geneli tüm il merkezlerinde alınan kargolar aynı ilde aynı gün içerisinde teslim edilir.

Standart Ertesi Gün Teslimat: Depo ve/veya tedarikçilerden alınan kargolar ertesi gün alıcılara teslim edilir.

Randevulu Teslimat: Kargo alıcılarıyla mutabık kalınan tarih ve saatte alıcı adresine uğrama yapılarak teslimat yapılır.

Akşam Teslimat: Kargolar sadece mesai saatlerinde değil, saat 23:00’a kadar adrese teslim edilir.

Pazar Teslimat: E-Ticaret gönderileriniz Pazar dahil olmak üzere haftanın yedi günü teslim edilir.

Acil(saatli) Teslimat: Anlaşmalı e-ticaret firmalarında online alışverişler belirlenen saatler içerisinde teslim edilir.