Üniversite Mah. D100 Kuzey Yan Yolu Civan SK. Allure Tower No:1 271 Avcılar İstanbul
Pazartesi - Cuma: 09:00 ile 18:00

E-Ticaret Jet Hızında Teslimat

Kobitsa - Anlaşmalar - E-Ticaret Jet Hızında Teslimat

Başlıklar

Jetizz, “Jet hızında teslimat!” E-ticaret Çözümleri

JETİZZ NEDİR?

Jetizz, “ Jet hızında teslimat” sloganıyla, Türkiye e-ticaret sektöründeki tüm gönderilerinizde, amacınıza uygun hizmet çeşitliliği ve aynı gün teslimat seçeneği ile yeni soluk getiren, kurumsal iş ortağınızdır.


Nasıl Hizmet Alabilirim?

Jetizz üzerinden tüm kurumsal gönderileriniz ve firmanıza uygun hizmet çeşitlerimiz için bizimle 0212 936 07 08 numaradan irtibata geçebilirsiniz. Satış temsilcilerimiz, ihtiyacınız olan ve size uygun tüm hizmetlerimiz hakkında gerekli bilgileri sizlere sunacaktır.

Jetizz Hizmetler

Jetizz, bünyesinde e-ticaret taşımacılığını kolaylaştıracak, Aynı gün teslimat, randevulu teslimat, iade toplama hizmeti, saatli teslimat, aynı gün uçak kargo ve uçak kargo hizmetlerini barındırmaktadır.

jet hizinda teslimat

ayni gun teslimatAYNI GÜN TESLİMAT

E-ticaret müşterilerinin en çok tercih ettiği teslimat şekli Jetizz Aynı Gün teslimat, Jetizz tarafından teslim alınan gönderilerin, kurulan entegrasyon sistemi ile aynı anda işleme alınarak ve aynı gün içerisinde alıcı adresine teslim edilmesi hizmetidir.

randevulu teslimatRANDEVULU TESLİMAT

Jetizz, Randevulu teslimat ile Teslim alınan gönderiler, aynı gün veya ertesi gün içerisinde alıcı adresine randevulu saat ile teslim edilmektedir.Randevulu Teslimat Hizmeti, Türkiye’nin tüm il, ilçe, köy ve kasabalarına göndermiş olduğu kargoları boyut farkı gözetmeksizin 1 gün içerisinde ulaştırdığı hizmetidir.

iade toplamaİADE TOPLAMA

Sektördeki müşteri şikayetlerinin en önemli nedenlerinden biri iade kargolarla ilgilidir. Jetizz, İade Toplama Hizmeti ile Kurumsal müşterimizin sitesinden son kullanıcı tarafından oluşturulan sipariş sonrasında iade talebi, kurumsal müşterimizin web sitesinden Jetizz’in sağladığı link ve arayüz ile talep olarak direk Jetizz’e düşmektedir. Sms doğrulama ile alınan talep ardından , müşteri hizmetlerimiz tarafından direk son kullanıcıya ulaşılarak teyid ve randevu saati alınarak Son kullanıcı adresinden alınarak ilgili kurumsal müşterimizin belirttiği adrese barkod oluşturularak teslim edilir.

saatli teslimatSAATLİ TESLİMAT

Jetizz, İstanbul’un tüm ilçelerine Motorlu Kurye hizmeti vermektedir. Motorlu Kuryelerimiz tarafından teslim alınan gönderiler 120dk ile 180dk arasında alıcısına teslim edilir. Teslim bilgisi anında göndericiye ulaştırılır.

ayni gun ucakACİL UÇAK KARGO ( AYNI GÜN)

Jetizz Acil Uçak Kargo hizmeti ile; 7/24 saat hava alanı olan illerimizde en hızlı ve güvenilir uçak kargo hizmetidir. Özellikle acil hastalıklar için ulaştırılması gereken ilaçlardan , iş için yetişmesi gereken evraklardan, acil kişisel gönderilere kadar, uçak kargo ile en hızlı şehirlerarası gönderim sağlayabilirsiniz.