Üniversite Mah. D100 Kuzey Yan Yolu Civan SK. Allure Tower No:1 271 Avcılar İstanbul
Pazartesi - Cuma: 09:00 ile 18:00

UPS Kargo Anlaşması Yurt İçi İndirimli Kargo KOBİ

Kobitsa - Anlaşmalar - UPS Kargo Anlaşması Yurt İçi İndirimli Kargo KOBİ

Başlıklar

UPS Kargo

UPS Kargo Kobitsa Müşterilerine Özel Kargo Fiyat Anlaşması

UPS KARGO ANLAŞMASI | ŞİRKETLERE ÖZEL YURT İÇİ KARGO GÖNDERİM FİYATLARI | KOBİTSA

UPS Kargo & Kobitsa Ortak Satın alma olarak, Kobilerin yurt içi kargo gönderilerinde kotaya takılarak yüksek fiyatlar ödemelerine çözüm sağlamak için Kobitsa UPS Kargo Anlaşması‘nı hayata geçirmiştir. Kargo anlaşmamız ile Kobitsa çatısı altında BinlerceKOBİ günlük paket sayısı önem arz etmeden gönderici olarak düşük, indirimli fiyatlarla kargo anlaşması, sözleşme yapmaktadır. Gönderilerinizde Fiyat avantajı yakalamak için hemen başvuru yapabilirsiniz!

UPS Yurt içi Kargo Kobitsa Avantajları

  • Adresten Alım – Adrese Teslim
  • Mobil Bölge Dahil
  • Bilgilendirme Dahil
  • Türkiye Geneli Sürdürülebilir Fiyatlandırma

Firmanız taahhüt vermeden İnternet üzerinden, instagram veya farklı E-ticaret portallarından yapacağı kargo gönderileri için UPS Kargo anlaşmamız ile ister 1 koli, isterse 100 koli gönderi yapabilirsiniz. Fiyatlar adresten alım adrese teslim, uzak bölge indirim tanımlamalarımız, indirimli yurt içi kargo ücretlerimiz ile maliyet ve zamandan tasarruf sağlamaktadır.

UPS Türkiye ile Kobitsa maliyetlerin sürekli arttığı süreçte tasarruf etme yönünde yapılan çalışmalara ek olarak, müşterilerimize avantaj sağlamak adına yurt içi indirimli kargo ve yurt dışı kargo gönderilerinde UPS Kargo firmasıyla hizmet vermeye başlamış yüzlerce müşteriye bu konuda destek olmuştur.

Ayrıca müşterilerimiz ürün tahsilatlarını kapıda ödeme seçeneği ile UPS aracılığı ile gerçekleştirebilir.
Müşterilerimize bu konuda Dünyanın en önde gelen Kargo kuruluşlarından sektörde 100 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet sunan UPS Kargo firmasıyla da destek olmaktayız.

UPS Express Gönderi Nedir?

UPS Express Kargo yeni servisleri ile yurt içi ticarete hız katarken tüm gün evde gönderi bekleme problemine de son veriyor. UPS Express servisleri yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar  ve gün içinde garantili teslimat sunar.

UPS Express servisleri, kargo teslimat zamanı belirli servisler olup; sözleşmeler, pasaportlar, resmi evraklar gibi acil dosya gönderilerinizde, erken stok teslimatı planlamalarınızda yardımcı olur ve ticaretinizi hızlandırır.

Teslimat için dört farklı zaman seçeneği hizmetiyle gözünüz arkada kalmaz. Gönderileriniz zamanında ulaşmadığında ise Türkiye’de lojistik sektöründe bir ilk olarak gönderi ücretinin tamamı iade edilir!

UPS Express Servisleri ile Nasıl Gönderi Yapılır?

Yurt içi ticaretine hız katmak isteyen tüm kuruluşlar ve ticari işletmeler, UPS Express servisleri ile yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar  ve gün içinde teslimat seçeneğini kullanabilirler.

Bunun için yeni geliştirdiğimiz UPS Smart programı tüm UPS ticari müşterilerinin kullanımına açıktır. UPS Smart, UPS ile yapacağınız yurt içi gönderilerinin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlar.

UPS Smart programı ile gönderileriniz için etiket hazırlayabilir, kurye çağırabilir ve gönderilerinizi takip edebilirsiniz. UPS Smart’a https://smart.ups.com.tr bağlantısından kolayca ulaşabilirsiniz.

UPS Kargo Express Servis Hizmet Saatleri

  • 09:00 – UPS Express Plus 09:00 servisi İstanbul çıkışlı* gönderilerinizde  6 ilimize ertesi gün sabah 09:00’a kadar hızlı teslimat imkanı sunar. Acil evrak gönderileriniz ve erken stok teslimatlarınız için idealdir. Ayrıca sevdiklerinizi gönderinizle güne mutlu başlatmak istiyorsanız bu seçenek tam size göre!
  • 10:30 – UPS Express 10:30 servisi İstanbul çıkışlı* gönderilerinizde 15 ilimize ertesi gün sabah 10:30’a  kadar hızlı teslimat imkanı sunar. Öğleden önce teslim edilmesini istediğiniz gönderileriniz için idealdir.
  • 12:00 – UPS Express 12:00 servisi İstanbul çıkışlı* gönderilerinizde 31 ilimize ertesi gün öğlen 12:00’ye kadar hızlı teslimat imkanı sunar. Tüm acil gönderileriniz için tercih edebilirsiniz.
  • Gün Sonu – UPS Express Gün İçi servisi ertesi gün içinde İstanbul çıkışlı* gönderilerinizde 62 ilimiz için hızlı teslimat garantisi sunar. Bu servisimizi hem işinizi hızlandırmak ve büyütmek hem de bireysel gönderilerinizi erkenden yerine ulaştırmak için kullanabilirsiniz.

UPS Kargo Takip

UPS Kargo Kargo gönderi takip sorgulama alanını kullanarak kargonuzun nerede olduğunu ve kargo hareket detaylarını öğrenebilirsiniz.

https://www.ups.com.tr/gonderi_takip.aspx