Üniversite Mah. D100 Kuzey Yan Yolu Civan SK. Allure Tower No:1 271 Avcılar İstanbul
Pazartesi - Cuma: 09:00 ile 18:00

Dernek

Kobitsa - Team

İSGİD

isgid
İSGİD iş dünyasının önde gelen girişimcilerini bir araya getirerek ulusal ve uluslararası ticari birlikteliklerin oluşumuna mimarlık etmek ve girişimci faaliyetleri destekleyerek, ekonomik gelişim için sinerji oluşturup, toplumsal fayda sağlamayı amaç edinmiştir. İSGİD üyelerine, üye talepleri doğrultusunda satın alma tedarik projeleri geliştirilmiştir.
Devamını Oku

Tümsiad

tumsiad tumkart proje
TÜMSİAD 2005 yılında kurulmuş, 52 yurtiçi,7 yurt dışı şubesi ile 12000 üyeyi bünyesinde barındıran Türkiye’nin önde gelen Kobi STK’sıdır. Tümsiad üyelerine, Tümkart proje kapsamında Damacana Su, Kargo, Akaryakıt vd. hizmet alımları için satın alma tedarik çözümleri sağlanmıştır.
Devamını Oku

İSİYAD

isiyad
İSİYAD Milli ve manevi değerlerimizi esas alarak; hak ve adaleti; insan, toplum ve çevre açısından üstün tutan bir anlayışı özümsemiş bir STK olarak, serbest piyasa ekonomisinin temel prensipleri çerçevesinde iş ahlakına sahip müteşebbisler aracılığı ile sürdürülebilir iktisadi kalkınmaya destek vermek, bireysel ve toplumsal huzur ve refahın geliştirilmesine hizmet etmektedir. İsiyad üyelerine, üye talepleri doğrultusunda satın[...]
Devamını Oku