Üniversite Mah. D100 Kuzey Yan Yolu Civan SK. Allure Tower No:1 271 Avcılar İstanbul
Pazartesi - Cuma: 09:00 ile 18:00

UPS Kargo

Kobitsa - UPS Kargo

UPS Kargo

UPS KARGO ANLAŞMASI | KOBİLERE ÖZEL KARGO FİYATLARI | KOBİTSA & UPS KARGO

UPS Kargo & Kobitsa Ortak Satınalma İndirimli Kargo Anlaşma fiyatlarımız temsilciniz tarafından başvurunuza takip paylaşılacaktır. UPS Türkiye ile Kobitsa olarak maliyetlerin arttığı ve tasarruf etme yönünde yapılan çalışmalara ek olarak,müşterilerimize avantaj sağlamak adına yurtiçi kargo ve yurtdışı kargo gönderimlerinde UPS Kargo firmasıyla hizmet vermekteyiz.Üyemiz taahhüt vermeden internet üzerinden,instagram dan göndereceği kargoları için UPS kargo anlaşması ile ister 1 koli, isterse 100 koli gönderi yapsın hem indirimli fiyatlar ile maliyet, hemde online kargo takibi ile zaman kazanacaktır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile tahsilatlarını UPS üzerinden de gerçekleştirmektedir.Müşterilerimize bu konuda Dünyanın en önde gelen Kargo kuruluşlarından sektörede 100 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet sunan UPS firmasıyla destek olacağız.

Kurumunuza özel fiyatlar ile kargo anlaşması yapmak için hemen üye olarak kargo başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kargo Fiyatları Neden Ucuz?

Kargo anlaşması yapan her müşterimiz binlerce gönderi yapan müşterilerimizin gönderi gücüne ortak olmaktadır.Bu sebep ile adresten alım adrese teslim havuz fiyatlarımızdan kota sınırına takılmadan fiyatlardan en az %50 İNDİRİM! ile yararlanır.

Firmalara özel olarak uyguladığımız indirimli ve ucuz kargo gönderi fiyatlarımızdan e ticaret gönderilerinde ve rahatça kullanmak iyi bir kargo anlaşmasından yararlanmak için Müşteri Temsilcinizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

Bilgi

  • Tedarikçi:UPS Kargo
  • Tarih:Şubat 14, 2015
  • Hizmetler:yurt içi kargo taşımacılık, yurt dışı kargo taşımacılık

Sosyal Paylaşım