Üniversite Mah. D100 Kuzey Yan Yolu Civan SK. Allure Tower No:1 271 Avcılar İstanbul
Pazartesi - Cuma: 09:00 ile 18:00

Türknet Kobitsa Kobi Paketleri

Kobitsa - Türknet Kobitsa Kobi Paketleri

Türknet Kobitsa Kobi Paketleri

TurkNet KOBİTSA İş Birliği TurkNet KOBİ olarak internetin iş yeriniz için ne kadar önemli olduğunu, internet kesintilerinin zaman, para ve itibar kaybettirdiğini biliyoruz. Bu sebeple TurkNet tarafından iş yeri ihtiyaclarını karşılayacak şekilde hazırlanmış özel paketlerimizi KOBİTSA iş birliği ile sunmaktayız. İşlerin kesintisiz yürümesi için KOBİ’lere özel hazırlanmış İŞ MAX Paketleri’nde; 100 Mbps’ye Fiber Hızında İnternet ve 1000 Dakika Her Yöne* Sabit Telefon Hizmeti ve Yüksek Teknoloji Modem Bir Arada! Üstelik taahhütsüz, AKN’siz, limitsiz ve kotasız paketlerdir.
Türkiye’de ilk ve tek olan ÜCRETSİZ 4 saatte yerinde destek hizmetiyle TurkNet, herhangibir sorun ile karşılaştığınızda telefon ile çözülemeyecek bir sorunda sizin yanınızdadır. 30 saniyede sizi bir telekom uzmanı ile iletişime geçmenizi sağlayacak KOBİ’ye özel destek hattı ile her türlü işlemleriniz için anında yardım alabilirsiniz.

Başka bir internet servis sağlayıcıdan hizmet alarak TurkNet’e geçmek isteyen müşterileride 240TL’ye kadar taahhüt bozma bedeli de TurkNet tarafından karşılanmaktadır.

TurkNet Abonesi Nasıl Olunur? TurkNet abonesi olmanız çok kolay! https://kobitsa.com.tr/turknet-hizmetler-basvuru-formu sayfası üzerinden başvuru formunu doldurmalısınız. Bıraktığınız bilgilere istinaden TurkNet KOBİ Satış Danışmanı tarafından en kısa sürede aranacaksınız.

TurkNet ve KOBİTSA iş birliği ile faydalanacağım indirim nedir?
KOBİTSA müşterisi olarak TurkNet aboneliğine başvurduğunuzda sizin için uygun olan paketimizden ilk ay ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Bilgilendirme

  • Tedarikçi:Türknet
  • Tarih:2021
  • Etiketler:internet, sabit hat, limitsiz fiber
  • Hizmet Türü:Kobi Paketleri

Paylaş