Sırma Grup

Kobitsa - Sırma Grup

Sırma Grup

SIRMA PET, SIRMA CAM VE SIRMA MADEN SUYU AVANTAJLI FİYATLAR

Sırma Su ve Kobitsa olarak müşterilerimize şirket maliyetleri içerisinde yüksek bedellerde maliyet yaratan küçük pet su,maden suyu giderleri ile ilgili de tasarruf sağlatmak amacıyla sadece müşterilerimizin yararlanabileceği sektör liderlerinden Sırma Su markası ile himzet sunmaktayız.

2018 damacana su fiyatlarımız ile Şuan 2019 damacnasa su fiyatlarına kıyasla çok fazla artış yapmamış olup Kobitsa çatısı altında 40 ilde kurumsal damacana su anlaşması ile yüzlerce müşteri anlaşma yapmış %60 ‘a varan oranda tasaruf etmiştir.İster kurumunuz için tek lokasyonda, ister farklı illerde şubeleriniz için olsun anlaşma yaparak hem maliyet avantajı, hem vade, hemde toplu faturadan yararlanabilirsiniz.

Sırma Su, hayata damla damla doğal içeceği sunmak adına Mineralli Doğal Kaynak Suyu ve Sırma Maden Suyunun yanı sıra Meyveli ve Vitaminli Maden Suyu olan Sırma Schorle ve Exclusive ürünleri ile de pazara yön veren öncü firmalardandır.

Firmalara özel olarak uyguladığımız damacana su fiyatlarındaki indirim ve vade ile Sırma marka Damacana Su tedarik etmek için Müşteri Temsilcinizi iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.Sırma Damacana Su kampanya talebinizi bize başvuru formunu doldurarak göndermeniz akabinde, size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Sırma’dan Vitamin Deposu Maden Suları
C ve B vitaminleri ile zenginleştirilmiş olan “Sırma Vitaminli” serisi maden suları; limon, mandalina, portakal, elma, çilek, vişne ve nar çeşitleri ile sağlıklı ve lezzetli alternatifler sunuyor. Sırma’nın vitaminli maden suları vücudun ihtiyaç duyduğu günlük vitamin, mineral ve enerji ihtiyacını karşılıyor. “Sırma Vitaminli” maden suları yüzde yüz doğal içerikleri ile 200 ml cam şişelerde tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Kurulduğu 1991 yılında maden suyu ile içecek sektörüne giriş yapan Sırmagrup; 2002 yılında da kaynak suyu pazarında faaliyete başlamış; yedi yıl içerisinde pazar lideri konumuna hızlı bir yükseliş gerçekleştirmiştir. Sırma su ürünleri damacana, pet şişe ve cam şişe; maden suyu ürünleri ise doğal, meyveli, vitaminli, Schorle ve Sırma Exclusive olarak çeşitlenmektedir.

Ambalajlı Suları nasıl kullanmalıyım?

Ambalajlı suları (pet, damacana), olumsuz tad ve koku verebilecek her türlü ortamdan ve gıda maddesinden uzak tutmaya özen gösteriniz. Ambalajlı sularınızı; kalorifer yanında, direkt güneş ışığı altında tutmayınız. Boş damacana şişe içerisine herhangi bir şey kesinlikle koymayınız, yabancı maddeler atmayınız. Damacanayı pompa ya da sebilsiz kullanıyorsanız, kapağını açık bırakmayınız.19 litre damacana sular, polikarbonat şişe içerisinde tüketime sunulmaktadır. Polikarbonat ambalaj gözle görülmeyen gözenek çaplarına sahiptir ve dışarıdan hava alışverişi yapar.

Infor

  • Client:Bearsthemes
  • Date:May 14, 2017
  • Tags:photography, agency, creative
  • Project Type:Multipurpose Template

Share