Üniversite Mah. D100 Kuzey Yan Yolu Civan SK. Allure Tower No:1 271 Avcılar İstanbul
Pazartesi - Cuma: 09:00 ile 18:00

HİZMETLERİMİZ

Kobitsa - HİZMETLERİMİZ

Stratejik İş Birlikleri

Sürekli gelişen iş piyasası içerisinde maliyet avantajı yakalamak ve rekabeti sürdürebilmek adına alternatif satın alma modelleri ile Kobitsa portföyündeki mevcut ve yeni müşterilerinin şirket girdi maliyetlerini düşürmek adına müşterilerinden aldığı güç ile sektörel ihaleye çıkmaktadır

Öncelikli Hedefler!

Kobitsa, firmaların esas satın alma montanını oluşturan (hammadde vb.) giderleri haricinde pazarlık yaparken zayıf kaldıkları hizmet alımlarını tek bir merkezde bir araya getirerek hem fiyat, hem de anlaşma şartlarında avantajlar yakalamasını sağlamaktadır.

Sürdürülebilirlik 88%
Müşteri Memnuniyet 97%
Avantaj 63%
Rakamlarla Kobitsa

Müşteri İletişim

Müşteri Hizmet

Tedarikçi

Dernek & Sanayi Odası & Belediye Hizmet

AKARYAKIT ANLAŞMASI

Petrol Ofisi iş ortaklığımız ile mütşerilerimize sürdürülebilir ve avantajlı akaryakıt indirimi sunmaktayız.

ÜLKE İÇİ KARGO ANLAŞMASI

Müşterilerimizin gider kalemlerinde önemli yere sahip yurt içi kargo harcamaları için iki köklü kargo firması ile avantaj sağlamakta kapıda ödeme seçeneği ile e-ticaret firmalarımıza artı sağlamaktayız.

YURT DIŞI KARGO ANLAŞMASI

Yurt Dışı Kargo gönderimleriniz için hem dosya hemde desi/kg fiyatlarımızla müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

DAMACANA SU ANLAŞMASI

Müşterilerimizin aylık tüketimleri hususunda hem sebil hemde %60 a varan maliyet avantajı ile 19 Litre damacana su tedarik etmeleri için çalışmaktayız.

PET, CAM VE MADEN SUYU GRUBU ANLAŞMASI

Market,cafe restaurtant ve şirketlerin maden suyu ve küçük su alımlarına katkı sağlamakta bankalar dahil bir çok kuruma hizmet vermekteyiz.

ARAS KURYE ANLAŞMASI

Kart Dağıtımı,Tüm Türkiye fatura gönderimi,Tüm Türkiye Geri dönüşlü sözleşme,Tüm Türkiye Kanıtlı(Kartvizit alarak) yada kanıtsız Broşür dağıtımı,Tüm Türkiye Kredi kartı dağıtımı,İstanbul çıkışlı e ticaret yada kargo dağıtımı,İstanbul içi özel kırılacak ürün taşıma,Plaza yada iş merkezi muhaberat işletmeciliği,Tüm Türkiye ye gün içi kargo dağıtımı,İstanbul dan herhangi bir ile aynı gün paket teslimi hizmetleri sağlanmaktadır.

GÖRÜŞMELERİ DEVAM EDEN HİZMET GRUPLARI

Müşterilerimize satın alma işlemlerinde çözümler sağlamak adına bir çok sektörde görüşmelerimiz devam etmektedir.

KIRTASİYE

Müşterilerimizin daha uygun şartlarda kırtasiye malzemelerini temin edebilmeleri adına Türkiye’nin önde gelen firmalarından anlşama tamamlanmak üzeredir.

GÜVENLİK TEMİZLİK HİZMETLERİ

Müşterilerimize Güvenlik Sektöründe optimum fiyat maliyeti ile hizmet verebilmek adına firmalar ile görüşmelerimiz devam etmektedir.

SİGORTA ANLAŞMASI

Müşterilerimizin kasko,sağlık vb. sigorta giderleri hususunda maliyet çalışmaları devam etmektedir.

İNSAN KAYNAKLARI İŞE ALIM

Müşterilerimizin nitelili elemen ihtiyacını karşılaması amacıyla firmalar ile maliyet çalışmamız devam etmektedir.

ARAÇ ve MOTORSİKLET KİRALAMA

Türkiyenin önde gelen bir araç kiralama firması ile görüşmeler sonlanmak üzeredir.

TELEKOMÜNİKASYON

Müşterilerimizin daha uygun şartlarda internet ve telefonhizmeti alabilmeleri adına maliyet çalışmaları ve tedarikçi görüşmelerimiz devam etmektedir.

OTOMOTİV BAKIM ANLAŞMASI

Müşterilerimizin daha uygun şartlarda otomobil vb araç bakım maliyet çalışmaları ve tedarikçi görüşmelerimiz devam etmektedir.

WEB TASARIM HOSTİNG HİZMETLERİ

Müşterilerimizin Web tasarım, hosting ve domain alım hizmetlerinde maliyet avantajı sağlayabilmek adına çalışmalarımız devam etmektedir.

KURU TEMİZLEME

Müşterilerimizin kuru temizleme alım hizmetlerinde maliyet avantajı sağlayabilmek adına çalışmalarımız devam etmektedir.

ARAÇ YIKAMA HİZMETİ

Müşterilerimizin şirket araçlarının oto kuaför alım hizmetlerinde maliyet avantajı sağlayabilmek adına çalışmalarımız devam etmektedir.