PETROL OFİSİ

Kobitsa - PETROL OFİSİ

PETROL OFİSİ

PETROL OFİSİ AUTOMATİC SİSTEMİ BAŞVURU | TAŞIT TANIMA | KOBİTSA & PETROL OFİSİ

Petrol Ofisi & Kobitsa çatısı altında müşterilerimiz akaryakıtta Petrol Ofisi Automatic Plus (Taşıt Tanıma) sisteminden en fazla indirimi elde etmeleri için çalışmaktayız.Pompa çıkış fiyatlarındaki 0,01-0,02 kuruşluk karlılık müşterimize ayrıca görünmeyen bir avantaj sağlamaktadır.Değişmeyen karlılık oranları ile müşterilerimiz hem zamandan hemde şirketinize özel sunduğumuz birçok Petrol Ofisi Kampanyamızdan yararlanarak tasarruf etmektedir. Kobitsa Petrol Ofisi Ortak Satın Alma çözüm ortağı olarak hizmet vermekte ,tek merkezden işlemlerinizi satın alma süreçlerinizi yönetmekte yardımcı olmaktadır.
Kurumunuza özel taşıt tanıma indirimi almak için hemen ücretsiz üye olarak taşıt tanıma başvurusu yapabilirsiniz.

Petrol Ofisi A.Ş. (POAŞ), akaryakıt sektöründe yakıt filo yönetimi sağlamak amacıyla Petrol Ofisi Automatic Plus sistemi ile şirket araçlarına Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) hizmeti vermektedir.Faturalar Petrol Ofisi Genel Müdürlük tarafından kesilmekte olup ,yapılacak tüm işlemler Petrol Ofisi güvencesi altındadır.

PO AUTOMATİC PLUS’IN AVANTAJLARINI KEŞFEDİN!

Petrol Ofisi tarafından 2003 yılından bu yana kurumsal müşterilere sunulan AutoMatic Yakıt Yönetimi hizmeti sağladığı avantajlarla hızla geniş bir müşteri kitlesine ulaşmış, AutoMatic Yakıt Yönetimi kapsamında 2016 Ocak ayı itibarı ile 81 ilde 1.650 istasyonda yaklaşık 650.000 araca AutoMatic Yakıt Yönetimi hizmeti veren Petrol Ofisi, konuda en geniş hizmet sahasına sahip akaryakıt dağıtım şirketi olmuştur.

Taşıt Tanıma kullanacak araçlar için istasyon sayısı sürekli bulanabilir olmak ve yol güzergahı değiştirmemek 0,5% ile 1,5% arasında firmaya katkı sağlamaktadır. Bu görünmeyen bir artıdır lakin önem arz etmektedir, Kobitsa olarak Petrol Ofisi 2000 e yakın istasyon sayısı ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

DAHA ETKİN KONTROL

Filonuzu 7 gün 24 saat sürekli kontrol altında tutarak iş dışı seyahatlerin önüne geçebilirsiniz. AutoMatic Plus, mesai başlama ve bitiş zamanlarıyla ilgili raporlar sunar ve rota tanımlaması özelliğiyle filonuzun üzerindeki kontrolünüzü ve denetiminizi artırır. Böylece daha verimli bir iş akışı sunar.

YAKIT TASARRUFU

Ani hızlanma, yavaşlama, savrulma, ani frenleme, rölantide uzun süre çalışma ve yüksek hız gibi olumsuz araç kullanma alışkanlıklarını takip ederek, aracın güvenli sürüş kurallarına uygun olarak kullanılmasını sağlar. Böylece yakıt masraflarından yıllık %25’e varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz.

Ayrıca bağımsız araştırma kuruluşları tarafından test edilen ve onaylanan formülüyle, hem benzinle hem de dizelle %4’e kadar daha fazla yol yapabilme imkânı sunarak tasarruf sağlamaktadır.Araçlarınız Petrol Ofisi ile güvendedir.

ARAÇ SERVİS VE İLETİŞİM GİDERLERİNDE DÜŞÜŞ

Filonuzdaki araçların iş dışı seyahatlerle fazla km yapmasını ve kötü kullanım sonucu doğabilecek ek bakım masraflarını engelleyerek, servis ve kullanım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca AutoMatic Plus ile sürücülerinizin nerede olduklarıyla ilgili telefon görüşmelerini de ortadan kaldırarak iletişim giderlerinden de tasarruf edebilirsiniz.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ OLARAK GÜVENLİ SÜRÜŞ

AutoMatic Plus, sadece araçların nerede ve ne zaman kullanıldığı bilgisini sağlamakla kalmayıp, Safety-Stars™ (Sürüş Güvenliği) programıyla nasıl kullanıldığı hakkında da detaylı rapor verir. Safety Stars programı güvenli sürüş için pozitif bir yaklaşımdır; ayrıca bu sistem ile sürücülerde güvenli sürüş alışkanlığı yaratılırken, sürücü kaynaklı hataların da önüne geçilir.

GELİŞMİŞ SUNUCU VE HARİTA HİZMETİ

Google harita alt yapısı, uydu görüntüleri ve Microsoft 3D harita ile uydu görüntüleri üzerinden Türkiye’nin 81 il ve ilçesi ile KKTC’nin karayolları ve sokaklarını kapsayan alt yapısı sayesinde filolarınızı kesintisiz ve anlık olarak takip edebilirsiniz. AutoMatic Plus Web Portal, araç bilgilerine anında ulaşılan ve filonun kolaylıkla yönetilebileceği bir platformdur. Herhangi bir ek yazılım veya program kurulumu gerektirmeyen AutoMatic Plus ile filo bilgilerine, internet bağlantısı olan her yerde ulaşılır.

GÖREV ATAMA

Araç servis tarihlerini, sigorta sürelerini, lastik değişimini online veya manuel görev atayarak, ilgili zamanda görev takibi yapabilirsiniz.

MUHASEBE

Ayda sadece 2 fatura ve toplu ödeme ,kredi kartı ile ödeme avantajı.

Kobitsa, firmaların girdi maliyetlerini düşürmek adına Türkiye de hizmet verdiği ve ortak satın alma yaptığı bir çok sektörde(Ulusal ve Uluslararası Kargo,Damacana Su,Elektrik,Kurye,vd.) rekabetçi, optimum fiyatlar sunarak ulusal ve uluslararası şirketlere hizmet veren güçlü bir iş ortağı konumunda olup ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir. Bugün, Türkiyenin önde gelen firmaları ile yaptığı iş birlikleri sayesinde,Derneklere, Sanayi Başkanlıklarına,Hastane Guruplarına,Bankalara,Holding ve Kobilere hizmet vermekte,bünyesinde 16000 firmanın gücünü barındırmaktadır. Bu anlamda Kobitsa, müşterilerine kaliteli akaryakıt hizmeti vermek adına ülkenin her köşesine ulaşan istasyonlarıyla Türkiyenin en büyük akaryakıt dağıtım şirketi olan Petrol Ofisi A.Ş. ile anlaşarak müşterilerine akaryakıt tüketimleri hususunda avantajlar sağlamaktadır.

Bilgi

  • Tedarikçi:Petrol Ofisi
  • Hizmet Başlangıç Tarihi:Mayıs 14, 2015
  • Hizmet Etiketleri:taşıt tanıma, taşıtmatik, indirim kartı, automatic yakıt sistemi

Paylaş