Jetizz

Kobitsa - Jetizz

Jetizz

Jetizz, “Jet hızında teslimat!” E-ticaret Çözümleri

JETİZZ NEDİR?

Jetizz, “ Jet hızında teslimat” sloganıyla, Türkiye e-ticaret sektöründeki tüm gönderilerinizde, amacınıza uygun hizmet çeşitliliği ve aynı gün teslimat seçeneği ile yeni soluk getiren, kurumsal iş ortağınızdır.

AYNI GÜN TESLİMAT

Jetizz, büyük operasyon altyapısı ile gönderilerinizi aynı gün içerisinde dağıtabilmektedir. Teslim alınan gönderiler, kurulan entegrasyon sistemi ile aynı anda işleme alınır ve aynı gün içerisinde alıcı adresine teslim edilmektedir. E-ticaret müşterilerinin en çok tercih ettiği teslimat şekli olan Jetizz Aynı Gün teslimat , Mevcut altyapımız ve operasyonel gücümüzle en etkili olduğumuz ve e-ticaret gönderi taşımacılığında getirdiğimiz yeni bir soluktur. Jet hızında teslimat nedir peki? bunu sahada gösterme zamanı. Deneyimli kargo personellerimiz ve kullandığımız teknolojik altyapılar ile bir gün sonrasına kargo devri bırakmadan teslimatları gerçekleştiriyoruz. Jetizz e-ticaret sitenizin alt yapısı ne olursa olsun, kolaylıkla entegre olarak siparişlerinizin anlık sistemimize akışını sağlar. Kullandığımız dijital sistemler ile gelen siparişlerinizin en hızlı teslim süresi ve güzergahları hesaplanarak dağıtımı yapılmaktadır. Böylece sipariş ve teslimat arasındaki süreyi minimuma indirerek firma müşteri memnuniyetinin %100 e çıkarılması amaçlanmıştır.

TÜM KARGO ANLAŞMALARI BAŞVUR
RANDEVULU TESLİMAT

Jetizz, Randevulu teslimat ile Teslim alınan gönderiler, kurulan entegrasyon sistemi ile aynı anda işleme alınır ve aynı gün veya ertesi gün içerisinde alıcı adresine randevulu saat ile teslim edilmektedir. E-ticaret müşterilerinin en çok tercih ettiği teslimat şekli olan Jetizz Aynı Gün teslimat ve Randevulu , Mevcut altyapımız ve operasyonel gücümüzle en etkili olduğumuz ve e-ticaret gönderi taşımacılığında getirdiğimiz yeni bir soluktur. Randevulu Teslimat Hizmeti, Jetizz iş ortaklarının ve bireysel müşterilerinin Türkiye’nin tüm il, ilçe, köy ve kasabalarına göndermiş olduğu kargoları boyut farkı gözetmeksizin 1 gün içerisinde ulaştırdığı hizmetidir. Standartların ötesinde hizmeti ile Jetizz, Alıcıdan randevu alarak istediği zaman istediği yere kargo teslim etmektedir. Bu sayede sektördeki ‘’kargo bekleme’’, ‘’geldik yoktunuz’’ gibi sorunlara tamamen son vermektedir.

İADE TOPLAMA

Jetizz, İade Toplama Hizmeti ile. Kurumsal müşterilerimizin , son kullanıcılarına sağladığı iade hizmetinde büyük kolaylık sağlıyor. Kurumsal müşterimizin sitesinden son kullanıcı tarafından oluşturulan sipariş sonrasında iade talebi, kurumsal müşterimizin web sitesinden Jetizz’in sağladığı link ve arayüz ile talep olarak direk Jetizz’e düşmektedir. Sms doğrulama ile alınan talep ardından , müşteri hizmetlerimiz tarafından direk son kullanıcıya ulaşılarak teyid ve randevu saati alınarak Son kullanıcı adresinden alınarak ilgili kurumsal müşterimizin belirttiği adrese barkod oluşturularak teslim edilir. Sektördeki müşteri şikayetlerinin en önemli nedenlerinden biri iade kargolarla ilgilidir. Ürünlerin karışmasının önüne geçek ve iade süreçlerinin de on-line takibi için cep yazıcı ile alım esnasında barkod basılır İade Toplama hizmeti ile Firmaların iade prosedürlerindeki iletişim ve zaman kaybının önüne geçilerek “aynı gün” ya da “ertesi gün” iade işlemleri Jetizz tarafından gerçekleştirilir.

SAATLİ TESLİMAT

Jetizz, İstanbul’un tüm ilçelerine Motorlu Kurye hizmeti vermektedir. Motorlu Kuryelerimiz tarafından teslim alınan gönderiler 120dk ile 180dk arasında alıcısına teslim edilir. Teslim bilgisi anında göndericiye ulaştırılır.

KURUMSAL FİRMALAR

Gün içi evrak, ürün,dosya gibi gönderilerinizin yanı sıra Jetizz Motorlu Kurye hizmetini e-ticaret’te de müşterilerinize sunabileceğiniz bir hizmet olarak kullanabilirsiniz. Günümüzde yaygınlaşmaya başlayan ve e-ticaret müşterilerinin tercih ettiği motorlu kurye hizmeti ile müşteri memnuniyeti artmaktadır. Gönderilerini, Jetizz farkı ile yalnıza birkaç saat içerisinde teslim alan müşterileriniz, bir sonraki alışverişlerinde de sizi tercih edecektir. Ayrıca motorlu kurye entegrasyonumuz, e-ticaret sitenize anında entegre olarak siparişlerinizin anlık olarak birimimize iletilmesi ile teslimatlarınızın kusursuz olarak yapılmasını sağlamıştır. Jetizz motorlu Kurye hizmeti sadece İstanbul ili sınırları içerisinde geçerlidir.

ACİL UÇAK KARGO ( AYNI GÜN)

Jetizz Acil Uçak Kargo hizmeti; 7/24 saat hava alanı olan illerimizde en hızlı ve güvenilir uçak kargo hizmetidir. Uçak kargo hizmetleri, son zamanlarda havaalanlarının artışı nedeniyle giderek yaygın hale gelmiştir. Özellikle acil hastalıklar için ulaştırılması gereken ilaçlardan tutun da, iş için yetişmesi gereken evraklardan, acil kişsel gönderilere kadar, uçak kargo en iyi ve en hızlı şehirlerarası gönderim şeklidir.

Sistem Nasıl İşliyor?

Acil Uçak Kargo acil evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalarınız gibi ivedi şekilde başka bir şehre göndermek istediğiniz her şeyi, önce motor kuryelerimizle adresinizden alacak, ardından teslim edilecek şehirdeki adrese göre tarifeli ilk uçakla kargoya verecektir. Son olarak ise kargonun gönderildiği ilden alınarak belirttiğiniz adrese teslimatı yapılacaktır.

Hangi illere gönderebilirim?

Havaalanı bulunan tüm illere Acil Uçak Kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Uçak Kargo Teslim Süresi Nedir?

Jetizz Acil Uçak Kargo hizmeti, en hızlı ve güvenilir teslimat sistemidir. Acil gönderileriniz alım saatine göre aynı gün içinde teslim edilmektedir.

UÇAK KARGO ( ERTESİ GÜN)

Jetizz Uçak Kargo hizmeti; 7/24 saat hava alanı olan illerimizde en hızlı ve güvenilir uçak kargo hizmetidir. Uçak kargo hizmetleri, son zamanlarda havaalanlarının artışı nedeniyle giderek yaygın hale gelmiştir. Özellikle acil hastalıklar için ulaştırılması gereken ilaçlardan tutun da, iş için yetişmesi gereken evraklardan, acil kişsel gönderilere kadar, uçak kargo en iyi ve en hızlı şehirlerarası gönderim şeklidir. Sistem Nasıl İşliyor? Jetizz Uçak Kargo evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalarınız gibi ivedi şekilde başka bir şehre göndermek istediğiniz her şeyi, önce motor kuryelerimizle adresinizden alacak, ardından teslim edilecek şehirdeki adrese göre tarifeli ilk uçakla kargoya verecektir. Son olarak ise kargonun gönderildiği ilden alınarak belirttiğiniz adrese teslimatı yapılacaktır.

Hangi İllere gönderebilirim?

Havaalanı bulunan tüm illere Jetizz Uçak Kargo gönderimi yapabilirsiniz. Uçak Kargo Teslim Süresi Nedir? Jetizz Uçak Kargo hizmeti, en hızlı ve güvenilir teslimat sistemidir. Acil gönderileriniz birsonraki gün içinde teslim edilmektedir. Şayet aynı gün teslim isteseniz buraya tıklayarak Jetizz Acil Uçak Kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

NASIL HİZMET ALABİLİRİM?

Jetizz üzerinden tüm kurumsal gönderileriniz ve firmanıza uygun hizmet çeşitlerimiz için bizimle 0212 936 07 08 numaradan irtibata geçebilirsiniz. Satış temsilcilerimiz, ihtiyacınız olan ve size uygun tüm hizmetlerimiz hakkında gerekli bilgileri sizlere sunacaktır.

NE TÜR HİZMETLERİNİZ VAR?

Jetizz, bünyesinde e-ticaret taşımacılığını kolaylaştıracak, Aynı gün teslimat, randevulu teslimat, iade toplama hizmeti, saatli teslimat, uçak kargo ve uçak acil kargo hizmetlerini barındırır. Hizmetlerin kendi sayfalarından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

TEKNOLOJİ ALTYAPISI

Jetizz, çözüm odaklı hizmetlerinin yanısıra otomasyon ve entegrasyon konularında güçlü bir altyapı ve donanıma sahiptir. Kurye / kargo canlı takip sistemi ile beraber sisteminize entegre xml entegrasyonu ile hem iş yükünüzü azaltır hem de zamandan kazandırır.

İADE TOPLAMA NEDİR?

İade toplama, E-ticaret firmalarının sipariş sonrasında, son kullanıcıların iade taleplerini tek tuş ile Jetizz üzerinden tamamlamasıdır. Detaylı bilgi için iade toplama hizmet sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Infor

  • Client:Bearsthemes
  • Date:May 14, 2017
  • Tags:photography, agency, creative
  • Project Type:Multipurpose Template

Paylaş