Aras Kurye

Kobitsa - Aras Kurye

Aras Kurye

KOBİTSA – ARAS TOPLU GÖNDERİ KURYE FİYATLARI » EN UYGUN DOSYA – ZARF – KARGO DAĞITIM FİYATLARI

Hizmetimizi aylık tek seferde çıkacağınız 100 ve üzeri toplu kargo gönderileriniz için kullanabilir,maliyetlerinizde ciddi avantaj yakalayabilirsiniz.Sunduğumuz fiyatlar Türkiye geneli olup Müşterilerimize Kurye ve Motorlu Kurye harcamalarını daha ucuza mal etmesi konusunda Kobitsa olarak, Türkiyenin önde gelen Aras Holding Taşıma Grubu şirketlerinden Aras Kurye Servisi A.Ş. ile çok önemli bir anlaşmaya imza atmıştır.Avantajlarımızdan ve şirketinize artı katacak diğer kampanyalarımızdan yararlanmak için basvuru@kobitsa.com adresine toplu gönderi veya almak istediğiniz hizmet ile ilgili mail göndermenizi takiben temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

Kobitsanın güçlü iş ortaklarından Aras Kurye Servisi A.Ş. Türkiye’nin pek çok kurum ve kuruluşuna dağıtım hizmeti ve çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Dağıtım Öncesi Ek Hizmetler

Adresten Alma, Poşetleme, İnsert Atma, Katlama, Zarflama, Etiket Basma/Etiketleme

Dağıtım Hizmetleri

İmzalı Dağıtım Hizmeti;

Gönderiler belirlenen dağıtım süreleri içerisinde alıcılarına elden imza karşılığı teslim edilir, alıcıların adreslerinde bulunmaması durumunda evde bulunan yakınlarına, kapıcı veya komşularına, teslimat adresinin iş adresi olması durumunda muhaberat, güvenlik v.b. kişilere elden isim ve imza karşılığı teslim edilir.

İmzasız Dağıtım Hizmeti;

Gönderiler belirlenen dağıtım süreleri içerisinde alıcının adresinde bulunan kapıcı, güvenlik, muhaberat gibi kişilere elden veya alıcının adresindeki posta kutularına bırakılarak teslim edilir. Teslimat esnasında elektrik, su, doğalgaz numarası gibi kanıt alınır.

Geri Dönüşlü;

Gönderiler yalnızca alıcının kendisine kimlik bilgileri alınarak teslim edilir, teslimat esnasında firmalara ait matbu sözleşme, form v.b. evraklar alıcılara imzalatılarak alıcılara ait kimlik fotokopisi ve/veya şirket evrakları ile birlikte gönderici firmaya geri getirilir

Adressiz Broşür;

Gönderiler belirlenen mahalle, semt, cadde, sokaklar dahilinde posta kutularına bırakılarak teslim edilir.

Motorlu Kurye Hizmeti;

İstanbul il sınırları içerisinde motorlu kuryelerle azami üç saatte kargolar göndericiden alınarak alıcılara güvenle teslim edilir.

Müşteri temsilcisi kadrosuyla müşterilerimizin dağıtım aşamasında karşılaşacakları sorunlara çözüm üretilmesi amaçlanmaktadır. www.araskurye.com.tr internet adresinden kişiye özel kullanıcı adı ve şifre yardımıyla 24 saat gönderiler online olarak takip edilebilmektedir.

Infor

  • Client:Bearsthemes
  • Date:May 14, 2017
  • Tags:photography, agency, creative
  • Project Type:Multipurpose Template

Share